گزارش تصویری مسابقات انتخابی پانزدهمین المپیاد جهانی روباتیک WRO نمایشگاه بین المللی تهران شهریور 97

گزارش تصویری مسابقات انتخابی پانزدهمین المپیاد جهانی روباتیک WRO نمایشگاه بین المللی تهران شهریور 97

مسابقات انتخابی پانزدهمین المپیاد جهانی روباتیک روز شنبه 17 شهریور 97 در سالن 14 و 15 نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. مسابقات انتخابی امسال با حضور 200 تیم از 13 استان کشور شور و هیجان خاصی داشت.

photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۷-۵۱-۵۵ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۷-۵۱-۴۵ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۷-۵۱-۳۴ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۷-۵۱-۰۵ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۷-۵۰-۵۶ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۷-۵۰-۳۸ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۷-۵۰-۳۰ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۷-۵۰-۲۱ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۸-۲۶-۱۱ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۸-۲۵-۵۶ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۸-۲۵-۴۸ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۸-۲۵-۲۹ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۸-۲۵-۱۸ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۸-۲۵-۱۳ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۸-۲۵-۰۹ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۸-۲۵-۰۶ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۸-۲۵-۰۲ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۸-۲۴-۵۳ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۸-۲۴-۵۳ (2) photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۷-۵۲-۲۹ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۷-۵۲-۲۶ photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۹_۱۷-۵۲-۰۹

افتتاحیه این رویداد ساعت 9 صبح آغاز شد و همه مهمانان در این مراسم حاضر شدند. پس از آن تیم‌ها در 7 گروه مسابقه به رقابت با دیگر تیم‌ها پرداختند. 7 عنوان رشته مسابقه بدین شرح بودند:

Regular Category – Elementary

Regular Category – Junior

Regular Category – Senior

Open Category

Football Category

Advanced Robotics Challenge

WeDo Category

بازه سنی شرکت‌کنندگان در این رویداد علمی–آموزشی 7 سال تا 25 سال بود و افراد در تیم هایی 2 نفره یا 3 نفره حاصل زحمات چندین ماهه خود را به رقابت می‌گذاشتند.

در ساعت 17، پس از حدود 8 ساعت رقابت نفس‌گیر و جالب، برندگان مسابقه و نمایندگان ایران در مسابقات جهانی مشخص شدند.

المپیاد جهانی روباتیک WRO در سال 2018 در شهر شیانگ می کشور تایلند برگزار می‌شود و 700 تیم از 67 کشور دنیا در این رقابت شرکت خواهند کرد.

ایران نیز با 14 تیم در آبان سال جاری در این رویداد حاضر می‌شود.

/*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*/