ثبت‌نام کلاس حضوری خانه کودک لگو

برای اطلاع از جزییات بیشتر می توانید در ساعات اداری با شماره ۲۶۴۵۷۳۱۰ تماس بگیرید

برگزاری کلاس های حضوری در شعبه قیطریه با ظرفیت حداکثر ۶ نفر در هر ساعت در کل مجموعه و رعایت پروتکل های بهداشتی

lego education لگوی آموزشی

پانسیون

ترم زمستان

مجموعه کلاس هایی از صبح تا ظهر

گروه سنی ۴ تا ۶ سال

مجموعه ای از کلاس ها از صبح تا ظهر شامل کلاس زبان انگلیسی، ورزش و بازی های ریتمیک، هنر و کاردستی، لگو بیسیک، بازی و ریاضی، نمایش خلاق، مهارت های زندگی و قصه و کتابخوانی

nonahalan

نونهالان

گروه سنی ۸ ماه تا ۳ سال

کلاس نونهالان مخصوص گروه سنی زیر۳ سال می‌باشد. در این دوره کودکان، کلاس مادر و کودک لگو که شامل مجموعه ای از بازی ها و فعالیت های گوناگون است را در مجموعه خانه کودک لگو تجربه خواهند کرد.

mfe

MFE کلاس

گروه سنی ۳ تا ۴ سال

کلاس MFE مخصوص گروه سنی ۳ تا ۴ سال می‌باشد. در این کلاس، بچه‌ها با ابزار لگو دوپلو طرح درس هایی را در مجموعه خانه کودک لگو تجربه خواهند کرد.

basic

Basic کلاس

گروه سنی ۴ تا ۷ سال

کلاس Basic مخصوص گروه سنی ۴ تا ۷ سال می‌باشد. در این کلاس، بچه ها کلاس لگوی Basic را با ابزار لگو در مجموعه خانه کودک لگو تجربه خواهند کرد.

stst

story starter کلاس

گروه سنی ۶ تا ۸ سال

کلاس story starter مخصوص گروه سنی ۶ تا ۸ سال می‌باشد. در این کلاس بچه‌ها به وسیله‌ی ساخت و بررسی داستان با ادبیات، قصه‌گویی، مهارت‌های کلامی، خواندن و نوشتن آشنا می‌شوند و قوه‌ی تخیل و درک مطلب آن‌ها پرورش می‌یابد.

esm

ESM کلاس

مکانیک مقدماتی

گروه سنی ۹+ سال

کلاس مکانیک مقدماتی یا ماشین‌های ساده مخصوص گروه سنی ۹+ سال می‌باشد. در این کلاس بچه‌ها در قالب داستان‌گویی و فعالیت‌های ساختنی با ابزار Duplo (قطعاتی بزرگ‌تر از قطعات عادی لگو) مفاهیم پایه‌ای مکانیک مانند چرخ‌دنده‌ها، اهرم‌ها، قرقره‌ها، چرخ و محور و … را یاد می‌گیرند.

WeDo

WeDo کلاس

روباتیک مقدماتی

گروه سنی ۱۰+ سال

کلاس روباتیک مقدماتی یا WeDo مخصوص گروه سنی ۱۰+ سال می‌باشد. دانش‌آموزان در این کلاس، علاوه بر فعالیت‌های ساختنی دیگر بسته‌ها، امکان کنترل سازه‌های مکانیکی به وسیله‌ی برنامه‌نویسی ساده و کاملاً تصویری را فرا می‌گیرند.

rt

RT کلاس

روباتیک پیشرفته

گروه سنی +۱۱ سال

کلاس روباتیک مخصوص گروه سنی بالاتر از ۱۱ سال می‌باشد. در این کلاس، بچه ها کلاس روباتیک لگو را با ابزار لگوی در مجموعه خانه کودک لگو تجربه خواهند کرد.

hozoori

کلاس‌های تک جلسه‌ای

به زودی

این کلاس‌ها برای گروه‌های سنی مختلف طراحی شده است. بچه‌ها و خانواده‌ها می‌توانند مبتنی بر نیازها و علایق خود در کلاس‌های تک جلسه‌ای خانه کودک لگو ثبت‌نام و شرکت کنند.