ثبت‌نام کلاس‌ آنلاین خانه کودک لگو

nonahalan

نونهالان آنلاین

گروه سنی ۲ تا ۳ سال

کلاس نونهالان آنلاین مخصوص گروه سنی ۲ تا ۳ سال می‌باشد. در این دوره کودکان، کلاس مادر و کودک لگو که شامل مجموعه ای از بازی ها و فعالیت های گوناگون است را در خانه در کلاس مجازی تجربه خواهند کرد.

ttd_activity_sheets_465x272_banner

پانسیون آنلاین

گروه سنی ۳ تا ۶ سال

کلاس پانسیون آنلاین مخصوص گروه سنی ۳ تا ۶ سال می‌باشد. در این کلاس کودکان با ابزار در خانه، مشاغل مختلف را در حین بازی آموزش خواهند دید.

PS_Brand_env_10

آنلاین MFE کلاس

گروه سنی ۳ تا ۴ سال

در خانه Duplo نیازمند قطعات لگو

کلاس MFE آنلاین مخصوص گروه سنی ۳ تا ۴ سال می‌باشد. در این کلاس، بچه‌ها کلاس لگوی MFE را با ابزار لگوی خود در خانه تجربه خواهند کرد.

lego education لگوی آموزشی

کلاس جستجو در سرزمین قصه آنلاین

گروه سنی ۳ تا ۵ سال

بچه ها از طریق قصه وارد دنیای خیال می شوند. محدودیت ها را کنار می گذارند و آرزوهای دست نیافتنی خود را تجربه می کنند و با فعالیت های دست ورزی و عینی مفاهیم را بهتر درک می کنند.

little-girl-playing-with-puppet

کلاس نمایش خلاق آنلاین

گروه سنی ۵ تا ۷ سال

در خانه Duplo نیازمند قطعات لگو

بچه ها از طریق قصه گویی، بداهه گویی و نمایش خلاق با داستان های مشهور آشنا می شوند. در این کلاس بچه ها عروسک های نمایشی می سازند، نمایش می بینند و اجرا می کنند.

fe

آنلاین Basic کلاس

گروه سنی ۴ تا ۶ سال

نیازمند قطعات لگوی کوچک در خانه

کلاس Basic آنلاین مخصوص گروه سنی ۴ تا ۶ سال می‌باشد. در این کلاس، بچه ها کلاس لگوی Basic را با ابزار لگوی خود در خانه تجربه خواهند کرد.

BASIC ENGLISH

به زبان انگلیسی Basic کلاس آنلاین

گروه سنی ۴ تا ۶ سال

نیازمند قطعات لگوی کوچک در خانه

کلاس Basic آنلاین مخصوص گروه سنی ۴ تا ۶ سال می‌باشد. در این کلاس، بچه ها کلاس لگوی Basic را با ابزار لگوی خود در خانه تجربه خواهند کرد. طرح درس های این دوره، با دوره Basic آنلاین فارسی متفاوت است.

stst

آنلاین Story Starter کلاس

گروه سنی ۵ تا ۸ سال

نیازمند قطعات لگوی کوچک در خانه

کلاس استوری استارتر آنلاین ادامه دوره بیسیک با همان ابزار می باشد که کودکان به صورت پیچیده تر به مباحثی مثل ساخت یا تکمیل داستان می پردازد. بچه ها در این دوره می آموزند چگونه یک داستان را با ابزار لگو بسازند، نمایش دهند و برای دیگران ارایه بدهند.

Lego-Workshop-3

لگو موشن

گروه سنی ۷ تا ۹ سال

بچه ها یاد می گیرند با لگو یا اسباب بازی های خود، برای ساخت داستان فیلم کوتاه ایده پردازی کنند و با تکنیک های فیلم برداری و فیلم سازی و ادیت فیلم آشنا شوند.

lego education لگوی آموزشی

کلاس علوم جادویی آنلاین

گروه سنی ۷ تا ۹ سال

بچه ها در این دوره با وسایل ساده داخل منزل آزمایش های هیجان انگیز و جالب علوم تجربی را انجام می دهند و فضایی جادویی و خاطره انگیز را تجربه می کنند.

Blog_Roblox_Marshall

کلاس بازی نویسی اسکرچ آنلاین

گروه سنی +۱۰ سال

کلاس بازی‌نویسی آنلاین مخصوص گروه سنی +۱۰ سال می‌باشد. در این کلاس بچه‌ها آموزش می‌بینند با استفاده از برنامه‌نویسی Scratch بازی‌های کامپیوتری بسازند.

hjh

کلاس مکانیک آنلاین

گروه سنی +۱۰ سال

کلاس مکانیک آنلاین مخصوص گروه سنی +۱۰ سال می‌باشد. در این کلاس بچه‌ها مفاهیم مکانیکی را با ساخت سازه‌های مکانیکی به وسیله‌ی وسایل خانه آموزش می‌بینند.

45544_env_

کلاس روباتیک آنلاین

گروه سنی +۱۱ سال

در خانه LEGO mindstorm EV3 نیازمند بسته

کلاس روباتیک آنلاین مخصوص گروه سنی بالاتر از ۱۱ سال می‌باشد. در این کلاس، بچه ها کلاس روباتیک لگو را با ابزار لگوی خود در خانه تجربه خواهند کرد.

parent

کارگاه آنلاین والدین

....................................

کارگاه های آنلاین والدین، یکی از خدماتی است که توسط خانه کودک لگو جهت بالا بردن دانش و مهارت والدین محترم طراحی و اجرا می شود.

....................................