academy-4
academy-3
academy-2
academy-1

مراحل شرکت در دوره‌های تربیت مربی آکادمی لگوی آموزشی

infographica1111

آکادمی لگوی آموزشی

از زمان شروع به كار مؤسسه‌ى  LEGOeducation در سال ۱۹۸۰ تا كنون، اين مجموعه طرح درس‌ها و منابع بسيارى با هدف افزايش توانايى دانش‌آموزان در مهارت حل مسأله، خلاقيت، كارتيمى، ارتباطات و تفكر استدلالى توليد كرده است. واحد آكادمى لگوى آموزشى وظيفه دارد تا مربيان را جهت  بهترين استفاده از اين منابع آماده كند. آكادمى لگوى آموزشى با برگزارى دوره‌هاى تربيت مربى به شكل حرفه‌اى و در كلاس جهانى، به مربيان كمك مى‌كند تا بتوانند بهترين بهره را از طرح درس‌ها و ابزار لگوى آموزشى ببرند و خودشان نيز مهارت‌هاى مورد نياز قرن ۲۱ را بشناسند و بتوانند آن‌ها را در قالب برنامه‌هاى آموزشى به دانش‌آموزان منتقل كنند.

:چشم‌انداز آکادمی لگوی آموزشی را می‌توان به‌صورت زیر خلاصه کرد

  •  تربیت مربیان جهت تدریس با استفاده از رویکردها و سیستم‌های نوین آموزشی
  •  توانمندسازی مربیان برای انطباق محتواهای آموزشی موجود بر روش‌ها و رویکردهای نوین
  • گسترش رویکرد تمرکز بر مهارت حل مسأله
  •  توانمندسازی مربیان جهت تدریس با ابزار لگوی آموزشی در کلاس‌های مختلف

 

دوره‌هاى آكادمى لگو در تمام دنيا با استاندارد واحدى برگزار مى‌شود و مؤسسه لگوى آموزشى ايران نيز با در اختيار داشتن نمايندگى رسمى آكادمى لگو، اقدام به برگزارى اين دوره‌ها در ايران و اعطاى مدرك بين‌المللى مى‌نمايد.

دوره های تربیت مربی و ثبت نام

families-bann235

EL

سطح Early Learning شامل دروس MFE و Basic می باشد که در قالب داستان به آموزش حل مساله و خلاقیت به کودکان 3 تا 8 سال می‌پردازد.

DSC_0218

HuSo

سطح Humanities & Social skills شامل دروس مربوط به مهارت های اجتماعی، نوشتن و داستان نویسی و همچنین آموزش ریاضیات اوایل دبستان می‌باشد.

dsc_1528

STEM

این سطح شامل دروس مکانیک و روباتیک مقدماتی و پیشرفته است که به آموزش این مسایل به دانش‌آموزان 9 سال به بالا می‌پردازد.

fgfdg

LEGO M&T

دوره مادروکودک لگوی آموزشی شامل طرح درس‌هایی برای کودکان 2.5 تا 3 سال است. این دوره فقط در آموزشگاه‌های لگوی آموزشی برگزار می‌شود. در این دوره کودکان همراه با مادران در کلاس شرکت می‌کنند و مربیان فعالیت‌هایی را برای هر دو گروه اجرا می‌کنند.

families-ba34

TBS

دوره Teacher’s Basic Skills آموزش مهارت‌هاى اوليه مربيگرى كه در سه روز و در قالب ٥ كارگاه آموزشى ارايه می‌گردد.

لیست مربیان فعال و مورد تایید لگوی آموزشی

تقویم آموزشی

اخبار آکادمی

توضیحات بازی جورچین نوروز 99

با کارت‌های بازی جورچین 2 بازی مختلف به شرح زیر قابل اجرا است: 1) بازی حافظه: در ابتدا کارت‌ها را بُر زده و همه‌ی آن‌ها را از پشت روی زمین بچینید. هر بازیکن در نوبت خود، اجازه دارد دو کارت را برگرداند به طوری که همه‌ی بازیکن‌ها تصویر روی کارت‌ها را ببینند. دو حالت ممکن […]

گزارش تصویری مسابقات انتخابی شانزدهمین المپیاد جهانی روباتیک WRO نمایشگاه بین المللی تهران شهریور 98

مسابقات انتخابی شانزدهمین المپیاد جهانی روباتیک روز جمعه 8 شهریور 98 در سالن 14 و 15 نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. مسابقات انتخابی امسال با حضور 174 تیم از 18 استان کشور شور و هیجان خاصی داشت. افتتاحیه این رویداد ساعت 9 صبح آغاز شد و همه مهمانان در این مراسم حاضر شدند. پس […]

گزارش مسابقات مقدماتی شانزدهمین المپیاد جهانی روباتیک – تیرماه 98 – قزوین

مرحله مقدماتی المپیاد جهانی روباتیک 2019 به میزبانی مجارستان با موضوع شهر هوشمند، تیرماه 98 در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد. در این مسابقات 154 تیم در 6 عنوان مسابقه با یکدیگر به رقابت پرداختند. گفتند است مسابقات انتخابی این دوره شهریور ماه 98 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد و تیم‌های […]